We gebruiken cookies voor analyse en statistieken. Door deze site te gebruiken ga je hiermee akkoord.

Manga & Anime Subculture Expo

09-09-2021 — 12-09-2021
12:00 — 17:00

Lindenberg Expopodium

Manga & Anime Subculture Expo

Voor alle leeftijden


Geselecteerd door de Manga en Anime Subculture onderzoeksgroep, staat The Big Draw expositie bol van de manga en anime uit Nederland en Japan. Denk aan muren vol manga van A4 tot A1 formaat, verschillende smallpress pagina’s en anime shorts die doorlopend draaien. 

In Nederland hebben we geweldige manga talenten zoals Marlon Teunissen, Johan Neefjes, Laurent Romero en Evi Nijs die zelf hun stripboeken uitgeven. We tonen ook werk afkomstig van de bakermat van de manga; Japan. Ryo Katagiri is een van de Japanse talenten die we graag met jullie delen. 

De tekenaars Loish en Eva Bon Eva vallen op door hun prachtige kijk op compositie en kleurgebruik. Illustratoren Liza Overlord, Cat Zero en Pinlin hebben een duidelijke eigen dynamische en kleurrijke stijl geïnspireerd op Japanse manga.
Daarnaast kun je genieten van de webtoons van Coco Ouwerkerk en Marissa Delbressine.
De Manga en Anime Subculture expositie is de plek waar je kunt proeven aan de mogelijkheden binnen de manga en anime subculture. 

Deelnemers uit  Japan:

  • Ryo Katagiri (Japan) | @girigiri4499
  • Masayasu Fukushima | @masayasuf
  • Nogami Murasaki | @nogamimurasaki
  • Yukio Onishi | @oni_yu6

Deelnemers uit Zuid Korea:

  • Naked Cherry | @Naked_Cherry (Seoul)
  • Sunjoo Lee | @Sunnyleeworks (woont nu in NL)
  • Juwon Lee | www.jwlee.cyou (woont nu in NL)

Deelnemers Nederland:

  • Pinlin | @pinlinz
  • Benjamin Paulus | @Art.benjaminpaulus
  • Oyasumi: @Artofreneerienties – @Colourbee4 – @Kimmicomics
  • Johan Neefjes | @johan_neefjes
  • Romero Comics | @romerocomics
  • Bami Boy | @bamiboydesign
  • Coco Ouwerkerk | Accaption: @Colourbee4 
  • Marissa Delbressine | The Shadow prophet: @marissadelbressine 
  • Eva Bon Eva | @Evaboneva
  • Loish | @loisvb
  • Evi Nijs | @Nijscomics
  • Marlon Teunissen | @dreamchaserart
  • Liza Overlord | @lizaoverlord
  • CatZero | @catzero 
  • Valentijn: @iamtosca
  • KAF | Coen Vosveld – @Coenlong
  • KAF | Ruben Gringhuis – @Gringocomics
  • KAF | Bob Op ’t Land  – @Boboptland 
  • Jeroen funke | @jeroenfunke
  • Sabrina Kooijmans | @sappigart
  • Karin Blaauwijkel| @blauweeikels
  • Kenny Rubenis | @kennyrubenis
  • Botje Art | @artbybotje
  • SuperKip | @Superkipart
  • Mike Jimmy de Bruin | Faeries and Ents | Faeriesandents.com
  • Esther van de Bund | @esthervandebund
  • Abe Borst | @abe_borst
  • Yuniavmay | @yuniavmay
  • Daniël Smulders | @daniel_smulders 
  • Jay Aalders | @reikiiix
  • Leo de Winter | leodewinter_xl
Manga & Anime Subculture Expo

09-09-2021 — 12-09-2021
12:00 — 17:00

Lindenberg

Lindenberg 6511 TB Nijmegen